Kvalifikace na WAO

Předběžné startovní listiny kvalifikačního závodu na WAO 14.-15. března 2020. Děkujeme Antonínu Palatovi.

Označení kategorií 300 jako S, 400 jako M, 500 jako ML a 600 jako L jsou čistě technická "pracovní".

Kvalifikační závod na JOAWC

Pro 1. kvalifikační závod v Berouně vložen rozpis posuzování rozhodčími vč. programu.

Kvalifikační závody WAO

V souladu s koncepcí reprezentace na World Agility Open (WAO) oznamujeme, že kvalifikační závody proběhnou vzhledem k počtu přihlášených týmů v termínu 14. - 15.3. 2020, tj. jako dvoudenní. Propozice k závodu naleznete na kacr.info. Všechny informace týkající se závodu pak budeme průběžně zveřejňovat na FB stránce události Kvalifikační závod na WAO. Těšíme se na Vás! Realizační tým.

World Agility Open 2020 (WAO)

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 21. února 2020.

Kvalifikační závod se koná ve dnech 14. – 15. března 2020. V případě zájmu vyššího počtu účastníků, může být kvalifikační závod konán ve dnech 13. – 15. března 2020, v takovém případě to bude oznámeno nejpozději dne 24. února 2020 zveřejněním na webových stránkách Klubu agility.

Propozice KZ WAO 2020

Koncepce reprezentace WAO 2020

Pravidla WAO

Přihláška do reprezentace