Členství

Jak se stát členem

Členem Klubu agility České republiky se může stát každý po splnění předepsaných podmínek, tedy podáním přihlášky a zaplacením zápisného a členského příspěvku. Nejprve musíte vyplnit přihlášku. Písemná přihláška musí být opatřena vlastnoručním podpisem.

Výše členských příspěvků je stanovena usnesením členské schůze. Standardní roční členský příspěvek na kalendářní rok činí:

• 300 Kč pro člena do 15 let
  • 500 Kč pro člena nad 15 let

K výši členského příspěvku je u nových členů třeba přičíst tzv. zápisné, které činí 100 Kč. Informace týkající se výše a úhrady členských příspěvků a zápisného naleznete v sekci Členské příspěvky.

Přihlášky zasílejte:

• v papírové podobě na adresu Karel Havlíček, Králec 33, 78820 Dolní Studénky (NE DOPORUČENĚ)

nebo

• e-mailem na havlicek.cz@tiscali.cz.

Údaje o stavu členství a další informace lze nalézt v databázi, kde si členové mohou v případě potřeby vytisknout „členskou průkazku“. Přihlášky a platby jsou zpracovávány zpravidla jednou týdně a vždy až poté, co je platba příspěvku a zápisného připsána na účet, či doručena pokladní.

Výhody členství

• možnost podílet se rozvoji agility v České republice
  • nižší startovné na závodech agility (pořadatel odvádí za nečlena KA ČR podstatně vyšší částku než za člena, což by se do výše startovného mělo promítnout)
  • nižší poplatek za vystavení výkonnostního průkazu