Národní úspěchy

Děkujeme Pavlu Koškovi za přehledné zpracování údajů.

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY

Ročníky 2002–2019

Small

Ročník 1. místo 2. místo 3. místo
2019 - Český Dub Dita Korcová + Extra Pepe Elita Triumphans (pudl trpasličí) Pavla Kvapilíková + Alfa Szady Kiesz - "Eli" (PRT) Petr Andrýs + A3Ch Cyrano Královská Manta - "Api" (papillon)
2018 – Přerov Denisa Lajmarová + A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners - "Relda" (PRT) Olga Edrová + Bodie Black of Youwentis (šeltie) Petra Zámečníková + Melwin Manepo Ideál - "Winnie" (šeltie)
2017 – Děčín Kateřina Vranová + Dupi (PRT) Denisa Lajmarová + Unreal Ladykiller The Roadrunners (PRT) Zuzana Pacáková + Kind of Crazy Černý faun (PRT)
2016 – Děčín Kateřina Vranová + Dupi (PRT) Monika Šaling + A3Ch A Little star of Youwentis (šeltie) Radka Mokrišová + A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia (šeltie)
2015 – Liberec Zuzana Svobodová + Alchymie Bar-Bar Beskydy (pudl trpasličí) Dita Korcová + Extra Pepe Elita Triumphans (pudl trpasličí) Radka Mokrišová + Alvin Gold Radan Bohemia (šeltie)
2014 – Liberec Jan Smoček + Fata Morgana Lukato Gold (německý špic střední) Dita Korcová + Extra Pepe Elita Triumphans (pudl trpasličí) Eva Lačňáková + ICQ of the Five Colors (šeltie)
2013 – Sázava Adéla Havlíková + A3Ch Baylies Ike Mark "Bejka" (trpasličí pinč) Zuzana Svobodová + Alchymie Bar-Bar Beskydy (pudl trpasličí) Lucie Bočková + A3Ch Alissa z Bukovských lesů "Kerry" (PRT)
2012 – Liberec Aneta Slavíková + Black Berry Prague Haley - "Berry" (pudl trpasličí) Denisa Lajmarová + A3Ch Inkognito Smile Paleur (PRT) Jitka Klozová + A3Ch Aninka Malý kouzelník
2011 – Žamberk Renata Mandová + Alpinka Mondeo (šeltie) Martina Konečná + A3Ch Amazing Cherub The Little Bodyguard (šeltie)

Lucie Dušková + A3Ch Lili z Vesničky u hranic (šeltie)

2010 – Žamberk Andrea Písaříková +Chico (trp.pudl) Lucie Dušková + Lili z Vesničky u hranic (šeltie) Gabriela Hroteková + Faust Smaal Kim (šeltie)
2009 – Žamberk Veronika Krčmářová + Fantom Černý Faun (PRT) Martin Štěrba + Artuš Bezzábran (KKCHŠ) Ivana Němečková + A3Ch Achipp Rudolfovská skála (šiperka)
2008 – Mladá Boleslav Jan Fiala + Queen Christine z Arcamony (šeltie) Blanka Potočná + Kario Banditt Lukato Gold (německý špic střední) Lucie Dušková + Lili z Vesničky u hranic (šeltie)
2007 – Žamberk Jan Strnad + Clair Elanor z Lórienu Moravia (šeltie) Andrea Písaříková + Chico (pudl trpasličí) Dana Sedláková + Argo Heřmánková víla (šeltie)
2006 - Kladno Adéla Králová + Rupione Baby z Černé hlásky (šeltie) Martina Klimešová + Ulrica P. Interris (PRT) Jana Fuksová + Beibi (trpasličí pudl)
2005 - Jablonné nad Orlicí Eva Lačňáková + Orka Moravské srdce (šeltie) Antonín Diviš + Suzanne Black Moravské srdce (šeltie) Lenka Kombercová + Ika Ši-mon (malý knírač)
2004 - Ostrava Eva Lačňáková + Orka Moravské srdce (šeltie) Lucie Dostálová + A3 Ámos Black Hekaté (lvíček) Zuzana Nedbálková + A3Ch Ferda (kříženec)
2003 - Kladno Jana Fuksová + Beibi (kříženec) Eva Lačňáková + Orka Moravské srdce (šeltie) Olga Edrová + Yong for Ever z Ďáblovy studánky (šeltie)
2002 - Louny Kateřina Opavová + A3Ch Bert (kříženec) Eva Lačňáková + Orka Moravské srdce (šeltie) Lenka Fuksová + Arletta String (pudl trpasličí)

Medium

Ročník 1.místo mistr republiky 2.místo 3.místo
2019 – Český Dub Radka Mokrišová + A3Ch Amazing Mia Bestagility (mudi) Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki (mudi) Hana Kubíčková+Dragon Lady Alkyra (šeltie)
2018 – Přerov Klára Kokešová + Roxy (kříženec) Aneta Krebsová + A3Ch Happy z Tylenu Moravia (pyrenejský ovčák) Kristýna Obstová + Ruby (kříženec)
2017 – Děčín Eliška Panáčová + Need for Speed Kryfej (šeltie) Michaela Chudobová + Just for Love Bonny Dux (šeltie) Petra Hamšíková + A3Ch Ami Dévové Z Březkého Průhona
2016 – Děčín Veronika Krupková + Ezüst Veresi Akácos (pumi) Kateřina Malačková + Dijon z Tylenu Moravia (pyrenejský ovčák) Nikola Schovancová + A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia (pyrenejský ovčák)
2015 – Liberec Eva Maděrová + Just Flame Perla z Polabí (šeltie) Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki (mudi) Petra Doláková + Eliška (kříženec)
2014 – Liberec Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki (mudi) Kateřina Malačková + Dijon z Tylenu Moravia (pyrenejský ovčák) Anna Koťátková + A3Ch Ami D'Ora Ťapka (manchester terier)
2013 – Sázava Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki (mudi) Tereza Krejčí + Orchidee Braunkönigin (pudl střední) Lucie Bidlová + Beatrice z Ploužnické stáje (Kooikerhondje)
2012 – Liberec Barbora Sajdoková + A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö-Alkonyat "Safi" (mudi) Renata Mandová + Amber ́s Sunshine v.d. Toetesteijn - "Chelzi" (Kooikerhondje ) Adriana Slezáková + A3Ch Timi (kříženec)
2011 – Žamberk Adriana Slezáková + A3Ch Timi Nikol Mrázová + Cleo Z Panství Offenheim (beagle) Michaela Motyčková + Verra ze Shetlandů (šeltie)
2010 – Žamberk Martina Klimešová +Csimota Kiki Irgaberki (mudi) Adriana Slezáková + A3Ch Timi (kříženec) Petra Hamšíková + Ami Dévové Z Březkého Průhona
2009 – Žamberk Radovan Liška + Eminent Enya z Benešovské zahrady (šeltie) Nikola Schovancová + A3CH Jessy (kříženec) Adriana Slezáková + A3Ch Timi (kříženec)
2008 – Mladá Boleslav Nikola Schovancová + A3CH Jessy (kříženec) Markéta Snopková + Dafne (pudl) Petra Hamtilová + Hannah Ithaka Bohemia (beagle)
2007 – Žamberk Sajdoková Bára + Zafír Bogárka Gondüzö Alkonyat (mudi) Radovan Liška + Eminent Enya z Benešovské zahrady (šeltie) Ivana Patáková + Armína z Josefovské pevnosti (šeltie)
2006 - Kladno Nikola Schovancová +Jessy (kříženec) Adriana Slezáková + Timi (kříženec) Olga Edrová + Adder Black Young for Ever (šeltie)
2005 - Jablonné nad Orlicí Olga Edrová + Adder Black Young For Ever (šeltie) Adriana Slezáková + Timi (kříženec) Lenka Březnová + Art Blue Wind (šeltie)
2004 - Ostrava Martina Podešťová + Gwendolyn Black van-Bery (šeltie) Olga Edrová + Adder Black Young For Ever (šeltie) Jana Krahulíková + Sir Patrick of Bryddys Home (border terier)
2003 - Kladno Julie Kašparová + Ketty (kříženec) Jakub Zajac + Kryštof (beagle bez PP) Aneta Slavíková + Sharon (kříženec)
2002 - Louny Kateřina Terčová + Arna Gold Janivan (šeltie) Julie Kašparová + A3Ch Ketty (kříženec) Michaela Roučková + Rocky (anglický kokr.)

Large

Ročník 1.místo mistr republiky 2.místo 3.místo
2019 – Český Dub Tereza Králová + Explosive Essay - "Say" (border collie) Lucie Glejdurová + Baileys Bohemia Grant (border collie) Liška + Oress Rubínové srdce (border collie)
2018 – Přerov Tereza Králová + Explosive Essay - "Say" (border collie) Martina Magnoli Klimešová + Wilbur Gulden Land (border collie) Radka Mokrišová + A3Ch Apo Mawlch (chorvatský ovčák)
2017 – Děčín Adriana Slezáková + Jerry (border collie) Adéla Havlíčková + A3Ch Aya Blue Caves (border collie) Tereza Otýpková + Bombardino Bohemia Grant (border collie)
2016 – Děčín Lucie Glejdurová + Baileys Bohemia Grant (border collie) Adriana Slezáková + Jerry (border collie) Radka Mokrišová + A3Ch Apo Mawlch (chorvatský ovčák)
2015 – Liberec Jakub Štýbr + Ykuk Deabei (BO Groenendael) Tereza Otýpková + Holly Grant Bohemia Alké (border collie) Pavel Košek + A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny (border collie)
2014 – Liberec Radovan Liška + Oress Rubínové srdce (border collie) Michaela Tejčková + Doktor Ozzy Malý pasáček (šeltie) Tomáš Huml + Missty (border collie)
2013 – Sázava Jana Kořínková + Sarah (německý ovčák) Pavla Martíšková + A3Ch Terry (kříženec) Olga Edrová + Tom Miveko (border collie)
2012 – Liberec Olga Edrová + Tom Miveko (border collie) Martina Vaškebová + Cindy Ayky (border collie) Eva Linková + A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky
2011 – Žamberk Tereza Králová + Little Jackie Black Chevers (border collie) Barbora Lerlová + Ace To Win Tachyon (border collie) Eva Komínková + Brazílie Bila Kaífa (kolie krátkosrstá)
2010 – Žamberk Radovan Liška +Amulet for Luck odZlatonostné říčky(border collie) Ivo Bartek + Dakota Ayky (border collie) Martina Klimešová + Aralia Novterpod (BOM)
2009 – Žamberk Barbora Štouračová + Ola Miveko (border collie) Barbora Šťouračová + A3Ch Fanny Miveko (border collie) Pavla Vorlová + Baldrik Nick Briesberi (BOT)
2008 – Mladá Boleslav Irena Kochová + A3Ch Alf Border Town (border collie) Adriana Slezáková + Birk Aibara (BOM) Bára Sajdoková + Arasz Méhes-Kerti (mudi)
2007 – Žamberk Dana Vítková + Dumby Miveko (border collie) Pavel Košek + Day Dream Krásná louka (kolie krátkosrstá) Irena Kochová + A3CH Alf Border Town (border collie)
2006 - Kladno Monika Prokopová + Abba od Tuchorazské hlásky (BOT) Jitka Novotná + A3Ch Aktij Novterpod (BOM) Tomáš Lerl + Canny Akumulatro (border collie)
2005 - Jablonné nad Orlicí Ivo Bartek + Ateax Ayky CS (border collie) Martin Nehyba + Birka Bonny Dux (BOM) Alena Smolíková + Dapper Dame Black Chevers (border collie)
2004 - Ostrava František Horák + Akim z Česalky (border collie) Vítězslav Pilc + Art Olivín Vanda Rippelová + Axa (kříženec)
2003 - Kladno František Horák +Akim z Česalky (border collie) Martina Wasserbauerová + Araxes Moravia Zaurak (border collie) Vanda Rippelová + Axa (kříženec)
2002 - Louny Stanislav Nehyba + Cassie Bohemia Alké (border collie) Martina Wasserbauerová + Araxes Moravia Zaurak (border collie) Kateřina Lerlová + Canny Akumulátor (border collie)

Ročníky 1992 - 2001 kategorie Mini a Standard

Mini

Ročník 1.místo mistr republiky 2.místo 3.místo
2001 - České Budějovice Kateřina Opavová + Bert (kříženec) Kristýna Bartošová + A3 Abraham Tarsos (bígl) Eva Lačňáková + Orka Moravské srdce (šeltie) z 4.místa
2000 - Třebíč Jana Fuksová + Beibi (trpasličí pudl bez PP) Kateřina Opavová + A3Ch Bert (kříženec) Martina Podešťová + A3 Gwendolyn Black Van-Bery (šeltie)
1999 - Louny Kateřina Opavová + Bert (kříženec) Kristýna Bartošová + A3 Abraham Tarsos (bígl) Karolína Dvořáková + Dandy (kříženec) z 4.místa
1998 - Frenštát pod Radhoštěm Martina Podešťová + Gwendolyn Black van- Bery (šeltie) Kateřina Opavová + Bert (kříženec) Jana Fuksová + Beibi (trpasličí pudl bez PP)
1997 - České Budějovice Eva Rippelová + Dan (kříženec) Kateřina Opavová + Bert (kříženec) Milena Vrbová + A3Ch Harriet (bígl bez PP)
1996 - České Budějovice Kateřina Opavová + Bert (kříženec) Milena Vrbová + A3Ch Harriet (bígl bez PP) Eva Rippelová + Dan (kříženec)
1995 - Praha Strahov Olga Edrová + Young for Ever z Ďáblovy studánky (šeltie) Radovan Liška + Dyk Hogan (malý knírač) ???
1994 - Brno Radovan Liška + Dyk Hogan (malý knírač) Dana Sedláková + Dag Černá trojka Jarmila Burleová
1993 - Brno Radovan Liška + Dyk Hogan (malý knírač) Zuzana Rózová + Ammis z Roznetu (malý knírač) Pavla Dorničová + Estell Kalokagathia (malý knírač)
1992 - Kolovraty u Říčan Pavla Dorničová + Estell Kalokagathia (malý knírač) ?? ??

Standard

Ročník

1.místo mistr republiky

2.místo

3.místo

2001 - České Budějovice

Stanislav Nehyba + Cassie Bohemia Alké (border collie)

Ivo Bartek + Catty Czechmate (border collie)

Hana Rajtšlégrová + Ben (kříženec)

2000 - Třebíč

Ivo Bartek + Catty Czechmate (border collie)

Karin Horká + A3 Dyk (střední pudl bez PP)

Eva Rippelová + Albert Black Baskona (bearded kolie)

1999 - Louny

Stanislav Nehyba + Cassie Bohemia Alké (border collie)

Josef Žák + Nugget Black Vanilka (bearded kolie)

Jitka Polechová + Gabra na Barance (chodský pes)

1998 - Frenštát pod Radhoštěm

Jitka Novotná + Carby Bonatom (belgický ovčák tervueren)

Josef Žák + Ajax (německý ovčák bez PP)

Veronika Gajdošová + Clea (boxer)

1997 - České Budějovice

Jana Fuksová + Eri (německý ovčák bez PP)

Jitka Polechová + Gabra na Barance (chodský pes)

Kristýna Schnablová+Besy z Jirkova Dvora (německý ovčák)

1996 - České Budějovice

Jana Fuksová + Eri (německý ovčák bez PP)

Antonín Grygar+Bain Alké (BOM)

Kateřina Macháčková + Irros Acro (německý ovčák)

1995 - Praha Strahov

Josef Žák + Ajax (německý ovčák bez PP)

Kateřina Macháčková + Irros Acro (německý ovčák)

Jitka Novotná + Carby Bonatom (belgický ovčák tervueren)

1994 - Brno

Josef Žák + Ajax (německý ovčák bez PP)

Ivana Máchová + Brita (německý ovčák)

??

1993 - Brno

Kateřina Macháčková + Irros Acro (německý ovčák)

Ivana Máchová + Brita (německý ovčák)

Jaroslav Strouhal + Bron s Ranské cesty (velký knírač)

1992 - Kolovraty u Říčan

Ivan Golka + Ares Igo (velký knírač)

??

??

Nabídka

Generální partner

Brit

Partneři

Renault
HCV
Zero DC
MushGO
Gasso
Hainz

Klub agility České republiky

Hlavní nabídka