MČR v agility dospělých 2021 - seznam kvalifikovaných týmů a další informace

V záložce MČR najdete aktuální Seznam kvalifikovaných týmů na MČR v agility dospělých 2021. Všechny změny ve Vaší účasti na MČR hlaste na email zbozinkova@klubagility.cz. Pokud se jakýkoliv kvalifikovaný tým odhlásí, bude jeho místo postoupeno dalšímu týmu v pořadí bodovaných týmů z téhož kvalifikačního závodu a téže velikostní kategorie.

Instrukce k nahlášení družstva najdete v propozicích, ve zkratce: domluvíte se a jeden z vás pošle na e-mail: mcr2021@angie.cz složení vašeho družstva ve tvaru: číslo VP, příjmení a jméno psovoda, jméno a CHS psa. Nezapomeňte na název družstva (jinak vám bude přidělen ve tvaru Large 1, Medium 3, apod.) a seřaďte jednotlivé týmy od 1. do 4. v pořadí, v jakém za sebou v družstvu poběžíte. Připomínáme, že uzávěrka pro nahlášení družstev včetně jejich názvů je 6. 9. 2021.

Nabídka

• Domů