2018

8.9.-9.9.2018, Trutnov. Rozhodčí: Jaroslava Podmolová (CZE), Savikko Seppo (FIN), Eva Svobodová (CZE)

Mistři

Jednotlivci - děti:

1. Adéla Čejková + Wi-Fi
  2. Klára Válková + Queen Lillien Hraběnčin ráj "Lilly"
  3. Lucie Frimmelová + Zumi von den Kleinen Zwergen

1. Adéla Benešová + Moja Mija Koryfej
  2. Lucie Frimmelová + Baltazar Ellie's Jolly "Tazi "
  3. Kateřina Veselá + Amy

1. Adéla Petrášová + Daisy
  2. Sebastian Sudlík + Sendy Prosto Chudo
  3. Adéla Kožnarová + Maggie

Jednotlivci - junioři:

Small:

1. Markéta Klevarová + A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia "Kiríšek"
  2. Dominik Machotka + Ace from Cheerydom
  3. Eliška Pochtiolová + Brubaker Bohemia Amber "Baddy"

1. Klára Kokešová + Roxy
  2. Adéla Maršálková + Míša
  3. Marie-Anna Kociánová + Aida Bonsai She-Kra

Large:

1. Markéta Klevarová + A little Ariel White Carpathians - "Aruška"
  2. Michaela Hadačová + Sebastian
  3. Adéla Havlíčková + A3Ch Aya Blue Caves

Družstva:

Small:

1. Czech Jack team (Lucie Vaníková + A3Ch Kelsey, Libuše Kantorová + Pastelka Dominik "Jackie", Lucie Frimmelová + Zumi von den Kleinen Zwergen, Sára Benešová + Kessi)
  2. Small Fighters (Jitka Čermáková + Monty Jack, Monika Mikolášková + Jessý, Barbora Papíková + Ameli Číše bavorská "Emilka", Adéla Čejková + Wi-Fi)
  3. ES(k)A (Lucie Džuvarovská + Fidorka Běsíkův domeček, Tereza Vaverková + Bony, Alena Frimmelová + A3Ch Angelica Silver-Choco Michelle, Radka Podmolová + Amazonka Czech Imp "Zíza")

Medium:

1. Medium CHILLi (Adéla Maršálková + Míša, Zuzana Jelínková + Nicolas Perla z Polabí "Niky", Zdenek Smrček + Casanova ze Smrčkova dvora "Kasík", Klára Kokešová + Roxy)
  2. Shekiers (Kristýna Matrasová + New Nova Fort Fox "Novinka", Veronika Humpolcová + Asterix's amulet Bellamoon "Asty", Barbara Malcová + Jizerka von Schnappi Schnapp "Bonnie", Veronika Humpolcová + Ammon Simple Elegance "Sunny")
  3. Flying Paws (Adéla Benešová + Moja Mija Koryfej, Terezie Lenková + A3Ch Debora Chips Duhová aura, Radka Podmolová + Cat Elis Vrabčí hnízdo "Elí", Lucie Džuvarovská + Ajda)

Large:

2. Four Elements (Alexandra Alfery + C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea", Michaela Hadačová + Sebastian, Vladimír Macura + Meggie, Eliška Byrtusová + Blue Berry Wallachian Flower "Berry")
  3. Netušim tyjo (Lucie Frimmelová + Femme Fatale Dajavera "Cherry", Alena Frimmelová + A3Ch Dante od Suché hory, Vratislava Zdrubecká + Almond Red Viking Pearl "Mandy", Lucie Miláčková + Kinder Floyd Darley Arabian "Floyd")