2019

14.9.-15.9.2020, Rožnov pod Radhoštěm. Rozhodčí: Pavol Roháček (SVK), Eva Svobodová (CZE), Michaela Bařinková (CZE)

Mistři

Jednotlivci -děti:

Small:

1. Martin Šaling + A3Ch A Little star of Youwentis "Ashley"
  2. Eliška Sovadinová + Uriel Chuck Top Narcis "Chuck"
  3. Eliška Sovadinová + Deli z Obolecké meze

Medium:

1. Klára Zdvořáčková + Roxy Z Lomu ve skále "Roxy"
  2. Adéla Hasalová + Casey
  3. Patrik Sommer + A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje "Mísek"

1. Aneta Jiráčková + Daisy
  2. Aneta Řeháková + B Bandit Gulden Land
  3. Aneta Řeháková + A3Ch Berezi Z Nefritu "Beky"

Jednotlivci -junioři:

Small:

1. Petra Vydrová + Crazy Chita Aura Fantasia "Čita"
  2. Radka Podmolová + Amazonka Czech Imp "Zíza"
  3. Petra Vydrová + A3Ch Enya Goldenleon "Ený"

Medium:

1. Hana Kubíčková + Dragon Lady Alkyra "Dragi"
  2. Adéla Benešová + Moja Mija Koryfej
  3. Lucie Frimmelová + Baltazar Ellie's Jolly "Tazi"

1. Adéla Kožnarová + Maggie
  2. Eliška Hornofová + Frisco-Finn Navi Island "Finn"
  3. Terezie Bečvářová + A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds "Fari"

Družstva:

Small:

1. Small STARS (Eliška Sovadinová + Uriel Chuck Top Narcis "Chuck", Martin Šaling + A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky "Blackie", Eliška Tučková + Maya, Anna Maroušková + Gaunerka Gerda von Schnappi Schnapp "Gerda")
  2. BLŠA (Ludmila Lenková + Ruby, Natálie Šišovská + Joyce Moravské srdce "Dree", Bára Poskerová + Olivie ze Zelené "Eimi", Anna Maroušková + Cattie Alsior "Key")
  3. Dream team I. (Petra Vydrová + A3Ch Enya Goldenleon "Ený", Eliška Sovadinová + Deli z Obolecké meze, Adéla Klepalová + A3Ch Karoll Jess, Zdenek Smrček + Beruška Gold Rebecca)

Medium:

1. PoTrati (Markéta Koloničná + Edie Color Jewel, Sofia Blašková + Xcover Xerox Fort Fox "Bonnie", Kateřina Bartušková + Cira Almiri, Adéla Hasalová + Casey)
  2. Společenstvo prstenu (Hana Kubíčková + Dragon Lady Alkyra - "Dragi", Kristýna Matrasová + New Nova Fort Fox - "Novinka", Radka Podmolová + A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo "Elí", Terezie Lenková + A3Ch Debora Chips Duhová aura)
  3. Elitní úhoři (Klára Kokešová + Roxy, Lucie Frimmelová + Baltazar Ellie's Jolly "Tazi", Zuzana Jelínková + Nicolas Perla z Polabí "Niky", Zdenek Smrček + Casanova ze Smrčkova dvora "Kasík")

Large:

2. Ran ass van (Barbora Pyšková + Pikao Daraskár, Natálie Šišovská + Bono z Kraje Thurn Taxisů, Anežka Štihlová + Farro Od Knínické studánky, Jan Machala + Anie z Čertovy kazatelny)
  3. FAKE WINNERS (Adéla Kožnarová + Maggie, Nikola Demeterová + Gray Fullbuster Anne's Dream "Ronnie", Adéla Kobzová + Dermont Jack Temný onyx "Jack", Terezie Bečvářová + A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds "Fari")