MČR

Seznam kvalifikovaných týmů na MČR v agility 2021, které se koná 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021 v Trutnově. Připomínáme, že pokud se kvalifikovaný tým odhlásí, bude jeho místo postoupeno dalšímu týmu v pořadí bodovaných týmů z téhož kvalifikačního závodu a téže velikostní kategorie, ve které se odhlášený tým kvalifikoval. Odhlášky směřujte prosím na mail: zbozinkova@klubagility.cz. Nominované týmy budou postupně přidány do nepotvrzených přihlášek na kacr.info.

Instrukce k nahlášení družstva najdete v propozicích, ve zkratce: domluvíte se a jeden z vás pošle na e-mail: mcr2021@angie.cz složení vašeho družstva ve tvaru: číslo VP, příjmení a jméno psovoda, jméno a CHS psa. Nezapomeňte na název družstva (jinak vám bude přidělen ve tvaru Large 1, Medium 3, apod.) a seřaďte jednotlivé týmy od 1. do 4. v pořadí, v jakém za sebou v družstvu poběžíte. Připomínáme, že uzávěrka pro nahlášení družstev včetně jejich názvů je 6. 9. 2021.

V roce 2021 proběhne MČR v termínu 11.-12. 9. 2021 v Trutnově - kacr.info

Kvalifikační kriteria pro účast na MČR 2021

Propozice MČR 2021

Bližší informace ohledně akce (info z 6.9.2021)