19. 8. 2023 - Klub agility vypisuje výběrové řízení na pořadatele JOAWC 2024

Důvodem pro vypsání výběrového řízení v níže uvedeném, tedy velmi krátkém termínu je naléhavá žádost FCI o pořadatelství JOAWC v roce 2024 a to, že o návrhu musí být hlasováno při jednání komise FCI v Liberci. Současně jsme si vědomi toho, že v ČR máme kvalitní pořadatele a je v zájmu ČR, aby se JOAWC konalo v přívětivé destinaci.

Termín závodu:

11. - 14.7. 2024 nebo 18. - 21.7. 2024

Požadavky FCI dle přílohy a dále:

Maximální počet účastníků: 700 týmů; maximálně 28 týmů z každé země, nad tento počat může pořadatel akceptovat další účastníky až do naplnění počtu 700 týmů

Areál: 4 parkury; v místě pořádání musí být k dispozici camping o dostatečné kapacitě

Personální: čtyři rozhodčí, tři veterináři pro vet check, čtyři členové komise FCI na měření psů, zástupce komise FCI pro JOAWC (veškeré náklady hradí pořadatel)

Startovné: 30 Euro za start v jednotlivcích nebo družstvech, 45 Euro pokud tým startuje v obou soutěžích (upraveno odlišně od přiloženého dokumentu, ověřeno prostřednictvím českého delegáta v komisi FCI).

Podmínky Klubu agility:

Pořadatel musí být členem Klubu agility ČR, v případě právnické osoby musí být určena osoba zodpovědná za závod (člen Klubu agility), která ručí za průběh závodu. Klub agility je spolupořadatelem závodu. Povinností Klubu agility je zajistit předložení nabídky pořadatelství FCI a zajistit komunikaci s FCI. Klub agility předkládá FCI návrhy rozhodčích pro posuzování akce. Klub agility má marketingová práva k závodu, která mohou být postoupena na základě podlicence pořadateli. Pořadatel pořádá závod na své podnikatelské riziko, přísluší mu příjmy ze startovného a hradí všechny náklady na akci, pokud není dohodnuto jinak.

Pořadatel je oprávněn navrhnout podmínky, které se odlišují od základního zadání, v takovém případě si Klub vyhrazuje právo na posouzení lepší nabídky. Odlišné podmínky mohou být předloženy také k hlasování FCI.

Klub agility nepožaduje poplatek za poskytnutí licence od pořadatele.

Klub agility si vyhrazuje právo nepřijmout žádnou nabídku.

Termín podání nabídek je nejpozději 31.8. 2023 na email vybor@klubagility.cz

• Domů