24. 1. 2024 - Kvalifikační závod na WAO máme za sebou

První kvalifikační závod tohoto roku je za námi, tentokrát pod taktovou Tachyon Sport Arény.

Během tří dnů se utkalo 200 týmů o nominaci na World Agility Open 2024.

Viděli jsme skvělé výkony a atmosféra se dala krájet – startovní listina byla opravdu našlapaná a roli hrál každý bod.

Závodníci změřili své síly na parkurech britského rozhodčího Grega Derretta, který je současně ředitelem závodu WAO.

Díky Aleši Matrasovi mohl stream ze závodu sledovat každý agiliťák z pohodlí domova. A že bylo na co koukat!

Aleš taky poskytl už tradičně službu videorozhodčího, posuzování se ujala Jana Mikulová.

Těší nás, že je o práci videorozhodčího mezi našimi rozhodčími zájem, protože to vnímáme jako důležitou součást moderního agility a těší nás, že tento doje sdílí i zahraniční rozhodčí, kteří klubové akce v Česku posuzují. Mnoho z nich se s videorozhodčím setkalo poprvé a ohlasy jsou nadšené.

Nesmíme (a nechceme) zapomenout ani na pomocníky, kteří svou tvrdou prací pomohli k tomu, aby byl závod tak skvělý.

Moc děkujeme i společnosti VAFO za podporu českého agility. Díky tomuto partnerství si vítězové odnesli krásné ceny značky Brit.

A děkujeme i vám všem, kdo jste byli u toho a svými výkony přispěli k atmosféře závodu.

Nominace na World Agility Open 2024:

Kategorie 250

Hana Malá a A3Ch. Ziggy

Martina Zelinková a A3Ch. Cyril

Petra Hamšíková a Atalia Always Smiling Cheek

Junioři:

Nela Vondrušková a Montty

Erik Řehola a A3Ch. Baccara Top Narcis

Náhradníci:

Barbora Schedl Halotová a Afrodithes Diamond Silky Dafnee

Lucie Jeřábková a A3Ch. Amazing Jessamine

Kategorie 300

Stanislav Řehola a Catlin Roxy Diamond

Hana Frimmelová a Perfect Bio Stars Power Dogs

Sofie Sůrová a Crazy Easy Amu la Elba

Eliška Kaletová a X-White Night Koryfej (pouze Biathlon)

Junior:

Kateřina Marešová a A3Ch. Monty z Josefovské pevnosti

Náhradníci:

Jiřina Benešová a Midnight Kiss

Klára Válková a Griotka Perla z Polabí

Kategorie 400

Aneta Obrusníková a Black Swan Gates of Heaven

Pavlína Seyfriedová a Batgirl Peryhelium

Aneta Obrusníková a Arrya Gates of Heaven

Lenka Fuksová a Explosion of Skills Te Salutant

Aneta Obrusníková a Kehely McPotter’s Creek’s (pouze Pentathlon)

Junior:

Kateřina Marešová a Coudy Czech Maparo Active

Náhradníci:

Aneta Obrusníková a Kehely McPotter’s Creek’s

Kateřina Mrázková a A3Ch. Calahari Etosha Thiwahe

Lenka Fuksová a Call Me Hippie Te Salutant

Kategorie 500

Tereza Králová a Explosive Essay

Tereza Králová a Full of Energy

Dana Mixová a Valerie Shadow of Aire

Lenka Sack a A3Ch. Theika Irhaberki (pouze Games)

Junior:

Natálie Mlejnková a Anny Just With Love

Náhradníci:

Lucie Růžičková a Brilley z Denveru

Lenka Sack a A3Ch. Theika Irhaberki

Kategorie 600

Michaela Kvapilová a Night Mystique Alfa Fortuna

Lucie Glejdurová a Daylight Neverending Force

Petra Andrýsková a Batman Ninuland

Lucie Glejdurová a Night Magic Alfa Fortuna (pouze Biathlon)

Junior:

Veronika Javorová a Do My Best Neverending Force

Náhradníci:

Erik Dančišak a Mawlch Loos

Petra Andrýsková a Go Moana z Čertovy Kazatelny

Gratulujeme a těšíme se na vaše výkony v květnu v Holandsku!

Nabídka

  • Domů
  • Aktuality
  • 24. 1. 2024 - Kvalifikační závod na WAO máme za sebou

Generální partner

Brit

Partneři

Renault
HCV
Zero DC
MushGO
Gasso
Hainz
ZACKL SPORT

Budoucí závody

Nejnovější závody

Pardubice - Členská schůze KAČR
20. 11. 2022
Třešť - K.A.T. Cup 2023
27. 05. 2023 - 28. 05. 2023
Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky
06. 05. 2023
Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy
19. 08. 2023
Královice - Svatomartinský závod družstev
11. 11. 2023

Klub agility České republiky

Hlavní nabídka