Informace pro účastníky členské schůze KAČR, konané dne 21. 11. 2021

Dle aktuálně účinných opatření byla v případě konání členské schůze přijata speciální režimová opatření pro případ, kdy se na jednom místě sejde více jak 20 osob, jsou to:

• každá osoba musí mít nasazenou chirurgickou roušku nebo respirátor třídy FFP2, KN95 nebo N 95,
  • osoby jsou usazené tak, aby mezi sebou seděly ob jedno sedadlo (to neplatí pro členy společné domácnosti).

Dále musí být splněna alespoň jedna z následujících podmínek:

• absolvování PCR testu v posledních 72 hodinách,
  • absolvování rychlého antigenního testu (RAT), který provedl zdravotní pracovník, v posledních 24 hodinách,
  • absolvování RAT za online metodou za dozoru zdravotního pracovníka, takový test je platný 24 hod., pokud o něm dohlížející zdravotník vydá doklad,
  • mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní,
  • mít alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvoudávkové vakcíny,
  • u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní.

Dále dle konzultace na informační lince ke koronaviru 1221 i s Krajskou hygienickou stanicí Pardubického kraje bude možno prokázat bezinfekčnost i samotestem na místě pod dohledem osoby, určené KAČR k této kontrole. Samotesty si prosím přineste vlastní!

Respektujte prosím pokyny na místě, daná opatření musíme respektovat, abychom se vůbec mohli sejít.

Výkonný výbor KAČR

• Domů