MČR Trutnov 2021 - info

Drazí účastníci letošního MČR v agility, máme pro vás informace týkající se tohoto závodu.

COVID opatření, testy:

Od 1.9. platí nové opatření při pořádání hromadných sportovních akcí. Pokud se nic do příštího víkendu nezmění a podmínky zůstanou stejné, tak platí následovné.
U prezence budeme kontrolovat potvrzení o splnění podmínek Mimořádného opatření Vlády ČR. Nestačí čestné prohlášení o splnění (vyjma žáků a studentů testovaných ve školách - ti mohou čestné prohlášení mít od zákonného zástupce, u zletilého studenta stačí vlastní čestné prohlášení - prohlášení k vytisknutí zde).

Pro netestované ve školách platí, že účastník musí mít:
- negativní antigenni test (z ofic. odběrového místa, provedený nejpozději 72 hod. před začátkem soutěže)
- negativní PCR test (z ofic. odběrového místa, provedený nejpozději 7 dnů před začátkem soutěže)
- očkování
- prodělaný covid

Závodníci musí doložit jednu z variant u prezence (potvrzení, aplikace Tečka, atd.). Poslední možností je samotest provedený před pořadateli při prezenci, který si přivezete s sebou. Pokud si nestíháte doběhnout na test v místě bydliště, v pátek do 18hod testují ze slin na Svatojánském náměstí v Trutnově.

Prezence a veterinární přejímky:

v pátek 18:00 - 19:00 a v sobotu 7:00 - 8:00

Připravte si očkovací průkaz (PetPass), výkonnostní průkaz a potvrzení o splnění covid podmínek. Prosíme, abyste na prezenci nedocházeli těsně před koncem, jinak tím sami sebe zdržíte.

Stravování:

Restaurace Stadion (z boku tribuny) – klasická česká jídla
Moody Chef – snídaně, polévka, burgery, grilovaný hermelín, MAC&CHEESE, vafle
Veselý stánek – pivo Krakonoš, káva, limo, vepřová krkovice, klobása na grilu
Coffee&Bistro Wood – pivo Beránek, káva, domácí limonády, koktejly (Mojito, Aperol, atd.), saláty a lehká jídla
Lidl a Benzina

Parkování:

Parkování platí jako vždy na hlavním parkovišti podél řeky a nově je možné zajet i za stadion (do zákazu) na plácek mezi stadionem a tenisovými kurty. Pokud využijete toto parkoviště, nechoďte přes hřiště s přírodním trávníkem! Parkoviště vedle řeky u vnitřního bazénu (červené P) je nyní zavřeno z důvodů stavebních úprav.

Umělý trávník, altány, tribuna:

Na umělý trávník využívejte vhodnou obuv bez hrotů (např. oblíbené Salomony, apod.). Na umělém trávníku můžete stavět altány, ale musíte si dovézt vlastní zátěže! Prosím, nestavěte altány hned u pásky. Altán je ale vcelku nepotřebný, neboť je tu krásná velká tribuna, kam se vejdou i klece a kennelky, a pokud by bylo teplo, pod tribunou je příjemný stín a chlad.

Stany:

Jediný travnatý prostor v areálu je určený pro stanaře. Místo pro stan musíte rezervovat přes e-mail lucie-vocadlova@seznam.cz. Stanovat můžete už od pátku, k dispozici jsou toalety i sprchy v šatně pod tribunou. Nezajízdějte s vaším autem přes den do areálu, ale pouze na noc! Připomínám, že nocleh ve stanu/autě/karavanu je nutné nahlásit ještě při prezenci a uhradit jednorázový poplatek 50 Kč za osobu.

V případě různých dotazů kontaktujte pořadatelku Lucii Vočadlovou - 777 741 203.

Těšíme se na Vás!