Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví o zákazu konání shromáždění více než 100 osob, které se týká také sportovních akcí, bychom Vás rádi informovali o přijatých opatřeních a žádáme Vás o jejich dodržování.

Kvalifikace WAO proběhne vzhledem k nízkému počtu účastníků v předpokládaném termínu. Kvalifikace probíhá v soukromém areálu pro předem určený okruh osob, s vyloučením veřejnosti. Na akci platí zákaz účasti diváků. Zúčastní se pouze soutěžící a pořadatelé, abychom minimalizovali možnost šíření infekce. Žádáme všechny, na které dopadá předchozí nařízení ministerstva zdravotnictví o nařízení karantény, aby toto opatření dodržovali a akce se neúčastnili. V případě dalšího vývoje situace Vás budeme informovat.

Pokud se týká dalších akcí pořádaných Klubem agility, budeme Vás informovat v závislosti na dalším vývoji. Pořadatelům doporučujeme pečlivě sledovat webové stránky Ministerstva zdravotnictví a dalších správních orgánů a v tuto chvíli zajistit, aby se na sportovních akcích agility více než 100 osob ve stejný čas nesetkalo.

ZDROJ