Mistrovství ČR v agility 2021 - výsledky

Mistrovství České republiky v agility se konalo ve dnech 11. - 12. září 2021 v Trutnově. Na startovní listině bylo 299 týmů. Na mistrovství se kvalifikovaly týmy, které postoupily z jediného termínů kvalifikačních závodů, jelikož původní první kvalifikační kolo bylo zrušeno kvůli vládním epidemiologickým restrikcím. Automatickou kvalifikaci měli Mistři ČR 2020 v jednotlivcích a Mistři dětí a mládeže 2020 v jednotlivcích. Děkujeme všem za účast a gratulujeme vítězům.

Jednotlivci:

XS:

1. Hana Ampapová + A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot "Zappy"
  2. Tomáš Kašparec + A3Ch Jackie
  3. Martina Boháčová + A3Ch Caysie Královská manta "Kejs"

Small:

1. Markéta Zavadilová + Una Unica Koryfej "Ria"
  2. Petr Andrýs + CAMILLO Bambabibi "Kami"
  3. Adéla Havlíková + A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp "Fidži"

Medium:

1. Karel Kurc + Cool Rallye Te Salutant "Rallye"
  2. Klára Kokešová + A3Ch Roxy
  3. Milan Jirásek + A3Ch Yantanee ze Shetlandů "Naty"

ML:

1. Eliška Byrtusová + Blue Berry Wallachian Flower "Berry"
  2. Monika Zapletalová + A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance "Mayby"
  3. Alena Rybová + A3Ch Autumn Misty Morning Lufian "Tůža"

Large:

1. Lucie Kolaříková + Arty Od Lomu Leštinka
  2. Lucie Glejdurová + Night Magic Alfa Fortuna "Beat"
  3. Zdeněk Straka + Case Neverending Force "Case"

Družstva:

XS+S:

1. Fidorky s horalkou (Martina Zelinková + Cyril Jet Bat "Cyril", Gabriela Hroteková + Agira z Faustovy zahrádky, Lucie Rubá + Wafle von Schnappi Schnapp "Sky", Lenka Svaková + Ikey Black Malá Magura - "Ikey")
  2. Klidový Režim (Denisa Lajmarová + Game over Norník "Gay", Denisa Lajmarová + A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners "Relda", Eva Lačňáková + Magical Power of Joy of the Five Colors "Joia", Eva Lačňáková + A3Ch ICQ of the Five Colors "Chiqi")
  3. Tormenta (Veronika Seyfriedová + Maserati Nový krystal "Maski", Klára Válková + Griotka Perla z Polabí "Grace", Radka Podmolová + Harmonie Live Divoký sen "Hája", Eva Panáčová + Bathory z Faustovy zahrádky "Tori")

Medium:

1. Kooiker Team (Lucie Bidlová + Ember Ellin Bellamoon - "Ellin", Renata Mandová + A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn "Chelza", Renata Mandová + Comic Caillin Bellamoon "Keykey", Soňa Hurníková + Félix Dog from Wonderland "Felix")
  2. Hot shots (Radka Podmolová + A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo "Elí", Aneta Krebsová + A3Ch Happy z Tylenu Moravia "Ginny", Radana Vykydalová + Bastet Czech Dreamer "Styx", Lenka Prokešová + E´Chia Carassou "Chia")
  3. Sexy guys (Jana Zemková + Dream Come True Perla z Polabí "Fred", Ivana Kuglerová + A3Ch Loki Větroplach, Lucie Melounková + Furioso Victoria Festiva "Pepe", Jana Mikulová + A3Ch Agile Srdeční záležitost "Agísek")

ML+L:

1. Beskydčata (Eliška Byrtusová + Blue Berry Wallachian Flower "Berry"", Veronika Kučeriková + Hopsinka Zara z Dančí louky "Hopsinka", Vladimír Macura + Meggie, Alexandra Alfery + C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea")
  2. Expecto Prosecco (Petra Hamšíková + A3Ch Free Czech Imp "Grejsa", Tereza Kaniová + A3Ch Bombardino Bohemia Grant "Jess", Tereza Králová + Explosive Essay "Say", Eliška Brabcová + Awesome Lady Neverending Force)
  3. MaliBo (Nikola Banotová + Devil Is My Little Brother "Tuli", Nikola Banotová + Crocodile Yabalute, Michal Brych + Catalyn Jankari, Nikola Kajpušová + A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara "Art")

Za pomoc s reportem z tohoto závodu vděčíme Pavlovi Koškovi.