Návrh člena na změnu stanov

Návrh členky paní Marty Gregorové na změn stanov Klubu agility ČR:

Dobrý večer,

v návaznosti na článek V odst. 1 písm. f) stanov Klubu agility a diskusi na FB podávám tímto návrh na změnu zmíněných stanov. Předmětná změna se týká zvýšení pravomocí členů Klubu agility rozhodovat o činnosti Klubu a jeho směřování (stávající pravomoci členů Klubu jsou prakticky minimální a o činnosti a směřování spolku rozhoduje pouze pár osob z 1500 členů) posílením pravomocí nejvyššího orgánu spolku (tj. členské schůze), zvýšení práva členů Klubu agility na informace, zvýšení odpovědnosti členů volených orgánů Klubu agility a zavedení principu publicity do rozhodování orgánů Klubu agility.

Prosím, aby tento návrh byl bezodkladně, pokud možno během zítřka zveřejněn na FB stránkách Klubu agility a byla dána možnost členům spolku se k němu vyjádřit. Ráda bych uplatněné připomínky zapracovala do tabulky s uvedením komentáře k nim a případně text návrhu změn stanov ještě upravila. Oba dokumenty bych ráda zveřejnila členům Klubu agility 10 dní před konáním zasedání členské schůze.

Děkuji Vám!

M. Gregorová