Vyjádření ke kvalifikačním závodům na MČR aj.

Množí se dotazy na konání kvalifikačních závodů na MČR, které by měly proběhnout v termínu 20.-21. 6. 2020. Stejně jako všichni pořadatelé jsme momentálně v situaci, kdy nevíme, jaký bude další postup vlády a zda bude v našich silách zabezpečit průběh těchto KZ tak, aby byl v souladu s aktuálně platnými opatřeními. Nouzový stav byl prodloužen do 17. 5. 2020 a dne 25. 5. by mělo dojít k povolení dalších činností a služeb, které jsou s pořádáním KZ spojeny (ubytovací služby). V návaznosti na všechny tyto informace ponecháváme konečné rozhodnutí na 26. 5. 2020. Víme, že je to nelehká situace nejen pro nás, ale i pro účastníky KZ, natož pro pořadatele, kteří by případně v termínu 20.-21. 6. 2020 chtěli vypsat závody/zkoušky. Stále je v našem zájmu, aby KZ proběhly v původně plánovaném termínu, proto děkujeme za pochopení.

Přikládáme přehled aktuálního opatření ve vztahu ke sportu a harmonogram povolení některých činností a služeb a brzy snad na shledanou na parkuru!

Zdroj: http://www.agenturasport.cz/2020/03/16/aktualni-bezpecnostni-situace/ a https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/harmonogram-uvolnovani-podnikatelskych-cinnosti--opatreni-ve-skolach-a-v-socialnich-sluzbach-180969/

Nabídka

  • Domů
  • Aktuality
  • Vyjádření ke kvalifikačním závodům na MČR aj.

Generální partner

Brit

Partneři

Renault
HCV
Zero DC
MushGO
Gasso
Hainz
ZACKL SPORT

Klub agility České republiky

Hlavní nabídka