Členství

Jak se stát členem

Členem Klubu agility České republiky se může stát každý po splnění předepsaných podmínek, tedy podáním přihlášky a zaplacením členského příspěvku. Nejprve musíte vyplnit přihlášku. Písemná přihláška musí být opatřena vlastnoručním podpisem.

Roční členský příspěvek na kalendářní rok činí:

• 400 Kč pro člena do 18 let
  • 800 Kč pro člena od 18 let
  • 400 Kč pro člena nad 65 let a držitele průkazu ZTP

Informace týkající se úhrady členských příspěvků naleznete v sekci Členské příspěvky.

Přihlášky zasílejte v papírové podobě na adresu Luční 20, 74705 Malé Hoštice (ne doporučeně) nebo e-mailem na clenstvi@klubagility.cz

Údaje o stavu členství a další informace lze nalézt v databázi, kde si členové mohou v případě potřeby vytisknout „členskou průkazku“. Přihlášky a platby jsou zpracovávány zpravidla jednou týdně a vždy až poté, co je platba příspěvku a zápisného připsána na účet, či doručena pokladní.

Výhody členství

• možnost podílet se rozvoji agility v České republice
  • nižší startovné na závodech agility (pořadatel odvádí za nečlena KA ČR podstatně vyšší částku než za člena, což by se do výše startovného mělo promítnout)
  • nižší poplatek za vystavení výkonnostního průkazu