Síň slávy

Josef Žák, úspěšný závodník. V roce 2000 dostal mrtvici celého těla, svůj boj s nemocí ale nevzdal a v roce 2001 se agility vrátil a dodnes je aktivním závodníkem. Pan Josef Žák je několikanásobný reprezentant ČR na MS - celkem 5× nastoupil v českých barvách. V roce 2022 se zúčastnil ve svých 78 letech MRČR.Odhodlání a silná vůle nic nezvdat pana Žáka je příklad pro ostatní závodníky,.

MVDr. Martina Magnoli Klimešová, trenérka a velmi úspěšná závodnice. Dle jejích slov byla "posedlá psy" již od malička. Postupně vyzkoušela všemožné kynologické sporty, až si přečetla o agility, které ji po jejích prvních závodech zcela pohltilo. Je nejen mnohonásobno mistryní ČR, ale reprezentovala české agility na European Open i na Mistrovství světa FCI, kde získala ty nejvyšší tituly (3x Mistr světa v soutěži jednotlivců MS FCI, 2x Mistr světa v soutěži družstev MS FCI, Vítězka FCI European Open jednotlivců 2015, Vítězka FCI European Open družstev 2019).

Antonín Grygar, trenér a mezinárodní rozhodčí, dříve též dlouholetý delegát za Českou republiku při Komisi agility FCI a vedoucí reprezentace. Do síně slávy byl navržen pro velký přínos sportu v naší republice, kdy od prvopočátku tento sport rozvíjel, nejdřív jako závodník, pak jako rozhodčí a trenér. Zavedl několik závodů Pragil, Czech Open, Noční hrátky, Top Cup, Kennel Cup, Mistrovství republiky seniorů atd.

Ing. Radko Loučka, Csc. je uznávaný odborník v oblasti výživy psů. Stál u zrodu nejen agility, ale i dalších mladých kynologických sporů v České republice. Je spojen s počátky chovu border collií, v současné době je předsedou Border Collie Clubu CZ. Přednášel na České zemědělské univerzitě v Praze, je autorem knih o agility a pasení.

Kateřina Opavová byla nezapomenutelná špičková závodnice a byla neodmyslitelnou součástí reprezentace agility od roku 1996, kdy se společně se svým křížencem Bertem poprvé stala mistryní republiky. Dále pak v roce 1999,2001 a 2002. V letech 1997-1999 stála pravidelně na stupních vítězů se svými BOM Bain a Acré Alké. Katka a Bert se staly legendami českého agility. V roce 2005 zemřela při autonehodě cestou ze zahraničních závodů. Do síně slávy byla navržena pro své úspěchy v agility.